MIKS HOPA TV?

Hopa TV on naistele, kes tahavad olla heas vormis ning seda saavutada võimalikult tõhusalt, säästlikult ning endale sobival ajal. Efektiivsed intervalltreeningud on sobivad igale tasemele, koormuse saab kätte nii alles alustaja kui ka edasijõudnud treenija. 5x nädalas lisandub uus video, mis tagab, et treeningud on vaheldusrikkad ja kogu keha saab süsteemselt läbi töötatud.

✔️ 5 x nädalas uued põnevad videotreeningud – Sul ei hakka kunagi igav

✔️ Tõhusad treeningud kaalu langetamiseks - Saa parim vorm intervalltreeningutega

✔️ 24/7 juurdepääs treeningvideotele – ise valid millal ja kus treenida

✔️ Efektiivsed treeningkavad koos toitumisjuhise ja treeningkalendriga

✔️ Avasta treenides inspireerivaid kohti, reisides meiega ümber maailma

✔️ Võimalus igal ajal tellimus peatada ning alati treeningutega taas alustada

Kes me oleme?

Katrin: Valmistan ette treeningkavad ja teen kõik trennid otsast lõpuni läbi. Vastutan Hopa TV platvormi arenduse eest. Silmitsen raamatupidamist, disainin turundusmaterjale ja kilkan sotsiaalmeedias. Kui aega, siis aitan Taavil taustamuusikat selekteerida. Kõige tähtsam – suhtlen meie vahvate klientidega.

Taavi: Enamasti olen projektis lihtne veepoiss :) Kuid mõned tõsisemad ülesanded on siiski ka mulle pudisenud. Valin sihtkohad ja vastutan transpordi eest. Päeval filmin üles treeningud, öösiti monteerin kokku. Aitan kaasa sotsiaalmeedias ja aegajalt pushin Katrinit rohkem endast andma, kuigi vahest pole temalt enam midagi võtta.